Ako ušetriť pri tvorbe webu - web zadarmo

07.11.2010 22:49

Dnes žijeme v internetovej dobe. Viac ako každý druhý slovák aktívne využíva internet. Preto v dnešnej dobe sa stáva nevyhnutnosťou pri podnikaní mať vlastnú webovú stránku, kde by firma prezentovala seba a svoje výrobky. Niektorý to dokonca potiahnú ešte ďalej a rozhodnú sa predávať svoje výrobky prostredníctvom internetu.

S vytvorením takejto stránky je spojené s určitými nákladmi. Napríklad vytvorenie jednoduchej webovej stránky stojí cca 200 eur a vytvorenie online obchodu zhruba 500 eur. Okrem toho treba zaplatiť za registráciu domény(www stránky) a webhosting. Firiem, ktoré ponúkajú tieto služby je neúrekom. Našli sme však službu, kde vytvorenie vytvorenie www-stránky je zadarmo, webhosting je zadarmo a taktiež doména je zadarmo. Každý, kto sa zaregistruje si môže sám vytvoriť vlastnú stránku. Vytvorenie takejto stránky, zvládne aj laik, pretože sa nejedná o žiadne programovanie, ale o prácu v intuitívnom prostredí. Stačí mať základne vedomosti s prácou s počitačom. Už to, že ste preklikali na túto stránku a čitate tento článok napovedá, že tieto základne vedomosti máte. Preto ak máte záujem vytvoriť si vlastnú stránku, prípadne začať podnikať v online biznise. Stačí len kliknuť na nasledujúci link, ktorý vás presmeruje na stránku, kde si môžte vytvoriť vlastný web. Mne vytvorenie prvého vlastného webu netrvalo dlhšie ako 10 min.

Vytvoriť zadarmo web si môžte tu

Anketa

Akú známku by ste priradili k článku "Ako ušetriť pri tvorbe webu - web zadarmo" (1-najlepšia, 5-najhoršia)

1 (85)
2 (40)
3 (39)
4 (53)
5 (46)

Celkový počet hlasov: 263

Diskusná téma: Ako ušetriť pri tvorbe webu - web zadarmo

zdarma www

hhhh 02.01.2013
www.estranky.sk

Re:zdarma www

huf 02.01.2013
celkom sa da

peniaze/muzika

DeathWalker 20.01.2011
je to uplne zadarmo ale tomu to aj zodpoveda

Re:peniaze/muzika

Martin 03.10.2011
Samozrejme webnode nie je programátorky olymp, ale pre začínajúceho podnikateľa alebo pre malú firmu predstavuje lacnú alternatívu ako sa prezentovať na internete.
Umožňuje všetky základne veci, ktoré by mal web vedieť robiť.

Pridať nový príspevok