Hromadné zľavy

Hromadné zľavy (nákupy) predstavujú novodobý spôsob nakupovania. Sú založené na jednom zo základných pravidiel obchodu "Čím viac kúpiš, tým väčšiu zľavu dostaneš." Neznamená to však, že jednolivec si musí kupiť viac ako jeden výrobok, aby získal zľavu. Ako to teda funguje? Funguje to tak,...

AKTUÁLNE ZĽAVY

Jarné upratovanie začína! Kompletné umytie interiéru a exteriéru vášho tátoša + ošetrenie a vyleštenie karosérie s teflonovým super voskom len za 25€ namiesto 55€. Viac informácii o zľave nájdete tu.
Oddych v prírode Malých Karpát - doprajte si 3 dňový pobyt v Hoteli pod Lipou. Ubytovanie, polpenzia a ďalšie výhody len za 34,90! Viac informácii o zľave získate tu.
Zdokonaľte si svoje počítačové zručnosti za bezkonkurenčnú cenu 29,90€ (vrátane DPH)! Vyberte si počítačový kurz Excel v praxi, Word v praxi alebo PowerPoint v praxi so zľavou 58%. Viac informácii tu. 
Najlepší a najvšestrannejší kupón pre váš relax a zdravie - len za 5,50 € ! Niekoľko druhov masáží, sauna, zábaly, vírivka pre dvoch, perličková vaňa a ešte viac...všetko s 50%-nou zľavou. Viac informácii tu.
Len 120 Eurnamiesto 289 Eur za tri dni a dvenoci v útulnom hoteli Alpský hotel PRE DVE osoby! V cene polpenzia, neobmedzený wellness, flaša vína a relaxačná masáž! Odpočiňte si v srdci Krkonoš. Viac informácii tu.
 Len 80 Eur miesto 173 Eur za tri dny a dve noci PRO DVA v malebnom Hotelu Rehavital***! Raňajky do postele, sauna, prekvapenie na izbe a dalšie pozornosti v cene. Príďte relaxovať do mesta na úpäti Jizerských hôr! Viac informácii o zľave nájdete tu.
Len 7,2 Eur miesto 12 Eur za domáci čerstvý tatarák a 2x radler! Užite si hostinskú klasiku a zapite ju radlerom! Všetko čo človek miluje, sprite, pivo a mäso vo všetkými milovanej reštaurácii Gurmán! :). Viac informácii o zľave získate tu. 
Len 3 Eurá za vstup do Infra sauny, kde sa zohrejete, vypotíte a posilníte imunitu! Dajte zbohom jarnej únave a stresu so zľavou 50%. Infrasauna má množstvo pozitívnych účinkov: znižuje krvý tlak spaľuje tuky znižije hmotnosť človeka pomáha pri srdcovo-cievných chorobách ...
Vlasové štúdio Belora - kompletný servis pre vaše vlasy - umývanie, diagnostika, farbenie alebo melírovanie, ošetrenie, úprava, styling a poradenstvo - len za 19,80€. V prípade záumu sa viac informácii dozviete tu.
Výmena oleja za akciovú cenu - a k tomu možnosť vyhrať slovenský hokejový dres! Auto Valušek vám teraz ponúka voucher v hodnote 35€ len za 19,90 eur! Pokiaľ máte zájem si ho zakúpiť, môžete tak urobiť do 16.3.2011 tu.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>